Българският национал Валентин Антов игра цял мач за Кремонезе при победата след изпълнение на дузпи над Бари в мач от първия кръг на Купата на Италия. В редовното време срещата завърши 1:1, но при дузпите "цигуларите" надвиха с 5:4.

Антон започна в центъра на защитата на Кремонезе. Той имаше един отличен шанс да вкара гол при центриране на Яри Вандерпуте. Ударът с глава на българина не бе точен. Само минута след това домакините поведоха. Мануел де Лука се разписа с удар под гредата.

10 минути преди края Бари изравни. Джакомо Ричи бе точен с удар с левия крак. До края нямаше повече попадения и срещата бе решена с дузпи. Първите две бяха реализирани от Бенали (Бари) и Де Лука (Кремонезе). После дойде пропуск на Викари, ударът му бе спасен от вратаря. Последваха голове на Васкес (Кремонезе), Сибили (Бари), Серникола (Кремонезе), Манцари (Бари), Барбиери (Кремонезе), Новакович (Бари). При решаващата пета дузпа Микеле Колоколо пропусна като удари гредата и така се стигна до равенство след първите 5 дузпи.

Веднага след това обаче Оливери уцели гредата и Федерико Бонацоли с точен удар класира Кремонезе напред. В следващият кръг тима на Вальо Антов, който получи и жълт картон в мача, ще гостува на победителя от битката Каляри - Карарезе.