Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев похвали футболистите си за победата с 1:0 над Лудогорец, която класира "червените" на полуфинал за Купата на България. Наставникът на столичани обаче изрази недоволство от съдийството в срещата, казвайки, че Николай Йорданов е ощетил "армейците".
"Победихме с много работа. Момчетата изиграха мач за пример, във всяко отношение. Агресия в ЦСКА ли? Агресия имаше от съдийската четворка. Успокоявам се, че няма да свирят пак в събота. Нали по правилник нямат право пак да свирят", обърна се Пенев към интервюиращия го репортер на Диема Спорт.
"Четвъртият съдия от днес Драгомир Драганов обаче беше назначен за главен рефер на шампионатния мач в събота, което треньорът на ЦСКА коментира по следния начин: "С него вече се познаваме - от страничната линия днес. Надявам се да си е взел поука кое е правилно и кое не е."
"Дузпа срещу Малинов, дузпа срещу Жоржиньо. Извършваха се многократни нарушения, но не последва втори жълт", недоволен е Любослав Пенев.
"Пресирахме ги във всички зони. Доволен съм, поздравявам момчетата, много добър мач. Но трябваше да реализираме положенията, имахме немалко ситуации. Добре, всичко е наред. Просто в головата ситуация не успяхме да вкараме, запазихме головете за следващия мач", добави треньорът на ЦСКА.
"При положението с гредата имаше засада - 2-3 метра дори", каза още Пенев.







Три зодии ще се къпят в пари в седмицата от 15 до 21 декември
Чести грешки, които допускаме при носенето на парфюм
Десетте най-малко посещавани държави в света
Коремните мазнини след 50 години повишават риска от смърт с цели 83%
Какво представляват Социалните предприятия за хора с увреждания?
Древно езеро, изчезнало преди 100 000 години, се появи отново
Археолози откриха огромна подводна структура край Франция
Нов радар за 230 000 евро всява ужас сред шофьорите
Смартфонът се оказва по-важен от двигателя
Сбогувахме се с тези коли през 2025
Плюсове и минуси на газовата уредба при дизеловите двигатели
Роберта Хаджийска на полуфинал в Киенбаум
Франк Уорън с надежда за Фюри – Джошуа през 2026 г.
Пантоя се върна във фитнеса дни след контузията, реваншът с Уанг под въпрос (Видео)
Рая Доброслав е №1 на БК Спарта за 2025 година
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментар17:53 | 4 апр 2019 г.
11:32 | 4 апр 2019 г.
23:37 | 3 апр 2019 г.
22:52 | 3 апр 2019 г.
Напиши коментар