Българският национал Ивелин Попов наказа турския гранд Галатасарай, но не успя да се поздрави като победител.

Футболист №2 на България изигра много силен мач за своя тим Газиантепспор за Купата на Турция срещу "сараите".

Бившият нападател на Литекс отбеляза единствения гол за своя тим за равенството 1:1.

Попов откри резултата още в четвъртата минута. Само осем минути по-късно обаче радостта на домакините бе помрачена, след като Пино възстанови равенството, което се запази до края на мача.

Така Газиантеп и Галатасарай продължават да делят първото място в група "А" на турнира с равен брой точки - по 4.

Напред продължават първите два отбора във всяка група, като почти сигурно именно тези два тима ще излязат от своята група.