Хорхе Валдано, който се завърна в Реал Мадрид и вече отговаря почти за всичко в клуба обяви, че отборът не се е отказал от идеята за привличавето на още класни играчи, но трансфер на Франк Рибери би бил много труден.

Напоследък французинът също е свързван с Кралския клуб, като от Байерн твърдят, че цената му е 100 милиона евро. Барселона също следи сиутацията на играча и може да се включи в борбата.

Това, което се говори за Рибери не са само спекулации. Преговорите обаче са трудна работа и неща, които на пръв поглед изглеждат лесни всъщност са много трудни. При това положение работата за идването на Рибери би била наистина много сериозна” сподели аржентинецът.

Той добави, че Реал ще опита да доведе в отбора още звезди, след като трансферът на Кака вече се осъществи. “На този етап продължаваме да работим по различни варианти и когато има нещо постигнато ще го обявим. Засега не можем да кажем нищо конкретно. Нещата зависят и като цяло от пазара” каза неопределено Валдано по отношение на евентуалното идване на Давид Вия.

Нормално е отбори като Челси също да търсят силни футболисти. Така че преди или след нас също има клубове, които ще направят оферти за дадени играчи. Със сигурност обаче, ние ще опитаме да доведем при нас възможно най-добрите попълнения” каза още Валдано.