ПСЖ успя да постигне минимална победа с 1:0 над Ница в среща от 15-ия кръг на френската Лига 1, която се игра на стадион "Парк де Пренс" във френската столица.

Ибра реализира единственото попадение в мача от дузпа, която бе отсъдена за фаул срещу Лукас Моура в наказателното поле, в 15-ата минута на срещата.

Кавани пък имаше страхотен шанс да удвои преднината на своя тим до края на полувремето, но така и не се възползва от ситуацията пред себе си.

През второто полувреме обаче гостите имаха инициативата и изпуснаха няколко интересни възможности за гол.

По този начин с минималната победа ПСЖ отново се доближи само на точка от лидера Олимпик Марсилия. Парижани са с 33 точки, а марсилци - 34. Играчите на Лоран Блан продължават да са единственият тим без загуба от началото на шампионата. Ница пък е с 18 точки на 11-о място.