
"Сега навлизаме в част от сезона, в която всеки футболист иска да участва. Кампанията е дълга, така че тези последни няколко мача са още по-емоционални за всеки, но ние имаме голям шанс да спечелим отново Висшата лига", каза Чичарито пред ESPN.
"Намираме се в страхотна позиция и всичко зависи от нас самите. Ако спечелим мачовете си до края, ще вземем титлата. Вече не играем в евротурнирите и навярно ще сме в по-добра форма, защото сега играем само през уикенда и имаме цяла седмица за почивка."
"Искам да бъда футболист от най-висока класа, така че трябва да работя здраво във всеки аспект - върху движението си по терена, силата на тялото, головете. Защото аз не съм нито най-високия, нито най-силния футболист."
"Трябва да съм готов да се боря в това трудно първенство, защото тук преобладават физическите единоборства, както скоростта и техниката. Но с помощта на треньорите и моите съотборници, аз ставам все по-добър с всеки изминал ден."
"Ще дам най-доброто от себе си и ако мениджърът иска да играя 1 или 90 минути, аз трябва да съм готов да помогна на отбора", завърши Хавиер Ернандес, който няма гарантирано място в атаката на "червените дяволи" през този сезон, след като по-рано бе измъчван от контузия.
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар