Левски победи Банско с 1:0 в приятелска среща, която се игра на стадион "Георги Аспарухов". Единствения гол в мача вкара Стефан Велев.

Домакините можеха да открият резултата в седмата минута чрез Мигел Бедоя, но неговият удар прехвърли не само вратаря, но и напречната греда.

После Виктор Шишков върна жеста, когато остана сам срещу стража на столичани Пламен Илиев, но би над вратата му.

В средата на първата част един от най-активните на терена Бедоя шутира от десетина метра, но Пламен Колев следеше ситуацията и успя да парира.

Малко преди да измине половин час игра Пацо Тигъра спаси удар на Витанов при една от редките атаки на гостите.

В 35-ата минута Левски откри резултата чрез Велев. Педро се изстреля отляво и подаде към Аниете, чийто удар бе спасен, но Велев не сбърка при добавката.

Преди почивката вратарят на гостуващия тим отрази удар с глава на Луис Педро, а малко след почивката  Аниете и Стойчев пропуснаха да удвоят. После Гонзо направи шест смени, давайки шанс предимно на юноши.

Миро Иванов и Кристиян Петков имаха добри възможности да отбележат, но вратарят на Бансо се справи. След това влезлият в 73-тата минута Аличков пропусна с глава.

Точно преди края на редовното време Диан Иванов стреля много добре, но вратарят на гостите се справи отлично.

Левски - Банско  1:0

1:0  Велев - 35'

Левски: Пламен Илиев (Кристиян Наумовски - 46'), Пламен Крумов (Кристиян Петков - 55'), Пламен Димов, Борислав Стойчев (Диан Иванов - 55'), Галин Ташев, Стефан Велев (Никола Георгиев - 55'), Радослав Цонев (Валентин Добревски - 55'), Мигел Бедоя (Антон Огнянов - 55'), Луис Педро (Мирослав Иванов - 46'), Антонио Аниете (Владислав Мисяк - 55'), Валери Домовчийски (Стефан Аличков - 73')