Франция успя да постигне класическа победа с 3:0 над Армения в контролна среща, която се игра в Ереван.

"Петлите" показаха много добра продукция и заслужено се поздравиха с успеха в срещата.

Карим Бензема остана на резервната скамейка очаквано, с оглед на проблемите си, но все пак поигра през последните минути.

Въпреки това обаче Реми и Жиняк си свършиха по страхотен начин работата си в атака. Последният се отличи с гол и две асистенции.

В 7-ата минута Жиняк намери Реми точно пред границата на наказателното поле и нападателят безпроблемно отклони топката във вратата на арменците, за да открие резултата.

В 55-ата минута Жиняк удвои преднината на гостите, след като се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Погба в наказателното поле, който преди това бе направил много хубав пробив.

Крайният резултат оформи Гризман в 83-ата минута.

Той излезе сам срещу противниковия вратар, след което го преодоля и вкара в опразнената врата за класическото 0:3 в този мач. Асистенцията бе дело на Жиняк, който с чудесен пас го изведе на отличната позиция.

АРМЕНИЯ - ФРАНЦИЯ 0:3