Бразилия победи Колумбия с 1:0 в контролна среща, състояла се на стадион "Сънлайф Стейдиъм" в Маями пред 73 429 зрители.

Двубоят бе повторен дебют начело на Селесао за Карлос Дунга, който замени Луиш Фелипе Сколари след световното първенство това лято.

Единственото попадение в мача реализира новият капитан на Бразилия - Неймар. Той се разписа към края на срещата от фаул.

Бразилците доминираха през по-голямата част от мача, но направиха серия от пропуски. Оскар можеше да откри резултата през първото полувреме, но ударът му премина покрай десния страничен стълб.

В 83-а минута Неймар отбеляза единствения гол в мача след прецизно изпълнение на пряк свободен удар. Колумбия игра почти цяло второ полувреме в намален състав след втори жълт картон на полузащитника Хуан Куадрадо.

Новият нападател на Манчестър Юнайтед Радамел Фалкао се завърна в състава на Колумбия в 77-а минута, когато влезе като резерва. Фалкао лекуваше дълго време контузия и пропусна световното първенство това лято.