Наполи пое глътка въздух след кошмарния старт на сезона, като постигна минимална победа с 1:0 при гостуването на Сасуоло.

Гостите имаха шанс още в началото, но първо вратарят Консили, а после и Матео Бриги не позволиха на Марек Хамшик да открие от непосредствена близост.

Небесносините натиснаха здраво съперника, но успяха да пробият отбраната на Сасуоло едва в 28-ата мин. Тогава Игуаин центрира по земя и непокритият Кайехон засече на празна врата на далечната греда.

През второто полувреме вратарят на Наполи Рафаел въздъхна с облекчение, когато фалцовият изстрел на Мисироли мина малко над напречната греда.

Десетина минути преди края пък шут на Пелузо се отклони от Хуан Сунига и срещна напречната греда на неаполитанците. Все пак тимът на Бенитес измъкна победата и вече има 7 т. от 5 мача.