Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев не бе на себе си от разочарование, след като отборът му загуби по доста скандален начин от словашкия шампион Слован Братислава.

С човек повече разградчани имаха аванс от 1:0 до 85-ата минута, но в последните минути на мача домакините вкараха два гола чрез Халенар и стигнаха до успеха.

„Мачът бе решен, когато Слован игра с човек по-малко и успя да вкара два гола. Загубихме мача по наивен начин. Трябваше да подходим по различен начин, когато водехме в резултата. Много съм разочарован, но това е футболът, заяви Петев след срещата.

"Сами дадохме шанс на Слован. Разочарован съм, че играхме добре в завършващата фаза, когато резултатът бе изравнен. Все още имаме шанс за реванш. Ще направим всичко възможно, за да спечелим, но не трябва да допускаме такива грешки като в Братислава", добави специалистът.

Ако Лудогорец отпадне, Петев със сигурност ще бъде сменен, след като наскоро Кирил Домусчиев обяви, че не е особено доволен от това, което се случва в отбора.