ЦСКА - Сливен, 20-и кръг на "А" група, стадион "Васил Левски", 18.00 ч., пряко в Gol.bg.

Групата за мача:

Вратари: Иван Караджов, Благой Макенджиев

Защитници: Костадин Стоянов, Апостол Попов, Румен Трифонов, Иван Бандаловски, Фабрицио Грило


Халфове: Коста Янев, Тодор Янчев, Борис Галчев, Петър Стоянов, Емил Гъргоров, Александър Тонев, Грегъри Нелсън, Спас Делев


Нападатели: Станислав Костов, Четин Садула, Килиън Шеридън, Станко Йовчев


Контузени:  Мишел Платини


Наказани: Маркиньос


Прогноза на Gol.bg:

Вероятен състав: Караджов, Бандаловски, Стоянов, Попов, Трифонов, Янчев, Шеридън, Тонев, Нелсън, Гъргоров и Делев

Прогноза: ЦСКА ще постигне лесна и категорична победа срещу Сливен, с която ще измие падението си от загубата 0:1 от Черно море на "Тича" преди прекъсването на първенството. Всичко друго освен трите точки за "армейците" ще е супер сензация и изненада.

Отборът на гостите е съставен от неопитни и млади футболисти, играли предимно в "Б" и "В" групите и едва ли ще се опъне сериозно на "червените". Очакванията са домакините да покажат добра игра и да победят с разлика.

Управата на ЦСКА ще стимулира допълнително футболистите, ако "армейците" разгромят Сливен. Шефовете на червените са били допълнително ядосани и мотивирани от поредните безпочвени закани на Йордан Лечков да остави ЦСКА без лиценз.

Отборът на Милен Радуканов със сигурност е фаворит, но амбицията в Борисовата градина е да се постигне по-разгромна победа над „войводите”.

Твърди три точки за ЦСКА, макар че треньорът Милен Радуканов отново има кадрови проблеми в атака, тъй като Мишел Платини все още е контузен и няма да играе, Маркиньос пък е наказан. Очаква се Килиан Шеридън да води нападението, подпомаган от Спас Делев.

Сливен няма какво да губи и футболистите на гостите ще излязат необременени, но едва ли ще вземат нещо, най-много да вкарат почетен гол, но и това едва ли ще стане. Категорична и изразителна победа за ЦСКА.


Резултат: ЦСКА - Сливен 3:0