Футболистите на Левски получиха ден почивка след снощната загуба с 1:2 от Берое в Стара Загора. "Сините" ще се съберат за тренировка на клубната си база на "Герена" във вторник от 18.30 часа.

Двубоят под Аязмото беше пореден дебют на Георги Иванов на кормилото на отбора. Левски загуби след две кошмарни вратарски грешки до средата на първото полувреме на Стефано Кунчев, който беше заменен още на почивката.

Валери Домовчийски върна едно попадение в 37-ата минута, но за повече столичани нямаха сили.

"Сините" се представят колебливо от началото на сезона и след четири изиграни кръга в "А" група имат само една победа и 4 точки, с които заемат 10-ото място във временното класиране.

Както вече ви съобщихме Иванов, който е и спортен директор на клуба, не пожела да коментира информациите, че бившият наставник на отбора Димитър Димитров-Херо е пред завръщане на "Герена" през тази седмица.